Powrót

Nawigator e-Zdrowia 2023.05 – Medycyna – Twój gabinet z Tobą w Twojej kieszeni – praca z aplikacjami mobilnymi Wizyta Lekarska, Pielęgniarska i Położnej.

Prezentacja dotycząca aplikacji wizyta mobilna pokazująca jak szeroka funkcjonalność aplikacji i zastosowane udogodnienia pozwalają zaoszczędzić czas i skupić się na pacjencie. Wizyta mobilna sprawdzi się doskonale nie tylko w terenie, podczas wizyt domowych, ale także stacjonarnie w placówkach medycznych, ze względu na intuicyjność i łatwość obsługi.

Nagranie zostało zrealizowane w ramach konferencji Nawigator e-Zdrowia 25.05.2023 r. Niniejszy materiał zawiera treści informacyjne i promocyjne dotyczące wyłącznie produktów oferowanych przez KAMSOFT S.A. i przeznaczony jest tylko dla użytkowników systemów informatycznych, których producentem jest KAMSOFT S.A. Jedynym celem materiału jest zapoznanie użytkowników z funkcjonalnością nowych produktów oferowanych przez KAMSOFT S.A. W prezentacji użyto danych testowych zastępujących dane osobowe.