Powrót

Nawigator e-Zdrowia 2022.10 – Farmacja – Jak przygotować się do realizacji nowych wymogów, dotyczących podstawowych warunków prowadzenia apteki?

02:20 Warunki sporządzania i przechowywania leków
12:24 Dokumentacja dotycząca produktów leczniczych
16:48 CopyCloud i RepoCloud – bezpieczeństwo danych elektronicznych
17:37 Kontrola produktów leczniczych
18:40 KS-APTIX Weryfikacja dostaw
21:01 Podsumowanie

Podczas prezentacji postaramy się przybliżyć Państwu, jak możecie przygotować się do realizacji nowych wymogów, dotyczących podstawowych warunków prowadzenia apteki. Zapoznamy z podstawowymi wytycznymi zawartymi w zapowiadanych zmianach prawnych oraz przedstawimy narzędzia informatyczne umożliwiające automatyzację procesów związanych z ich wprowadzeniem w życie.

Nagranie zostało zrealizowane w ramach konferencji Nawigator e-Zdrowia 19.10.2022 r. Niniejszy materiał zawiera treści informacyjne i promocyjne dotyczące wyłącznie produktów oferowanych przez KAMSOFT S.A. i przeznaczony jest tylko dla użytkowników systemów informatycznych, których producentem jest KAMSOFT S.A. Jedynym celem materiału jest zapoznanie użytkowników z funkcjonalnością nowych produktów oferowanych przez KAMSOFT S.A. W prezentacji użyto danych testowych zastępujących dane osobowe.